Mr Anderson
Mr Anderson

Lohs esi?

Abonenti

47,200

Skatījumi

37,589,157

Video

194

YouTube ID

UC0ahhPNwjM4j9g2sHSfGOHQ

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-01-13 Wed 46,800 - 37,235,187 - 191 -
2021-01-15 Fri 46,800 - 37,239,803 +4616 191 -
2021-01-18 Mon 46,900 +100 37,285,128 +45325 192 +1
2021-01-19 Tue 46,900 - 37,293,929 +8801 192 -
2021-01-24 Sun 47,000 +100 37,329,588 +35659 192 -
2021-02-03 Wed 47,100 +100 37,412,641 +83053 192 -
2021-02-05 Fri 47,100 - 37,416,120 +3479 192 -
2021-02-12 Fri 47,200 +100 37,483,157 +67037 193 +1
2021-02-15 Mon 47,100 -100 37,501,142 +17985 193 -
2021-02-16 Tue 47,200 +100 37,506,092 +4950 193 -
2021-02-17 Wed 47,200 - 37,511,087 +4995 193 -
2021-02-21 Sun 47,200 - 37,527,619 +16532 193 -
2021-02-25 Thu 47,200 - 37,546,132 +18513 193 -
2021-03-06 Sat 47,200 - 37,576,344 +30212 193 -
2021-03-08 Mon 47,200 - 37,589,157 +12813 194 +1
No pievienošanas brīža +400 +353970 +3
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes