Laurlācis
Laurlācis

Abonenti

48,900

Skatījumi

9,348,289

Video

113

YouTube ID

UC1nr-yDaA98mwxjUn8nyx6Q

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-02-05 Fri 49,000 - 9,309,754 - 113 -
2021-02-09 Tue 49,000 - 9,315,404 +5650 113 -
2021-02-10 Wed 49,000 - 9,316,345 +941 113 -
2021-02-13 Sat 49,000 - 9,320,587 +4242 113 -
2021-02-14 Sun 49,000 - 9,322,445 +1858 113 -
2021-02-15 Mon 49,000 - 9,323,640 +1195 113 -
2021-02-16 Tue 49,000 - 9,325,014 +1374 113 -
2021-02-17 Wed 49,000 - 9,326,231 +1217 113 -
2021-02-18 Thu 49,000 - 9,327,750 +1519 113 -
2021-02-20 Sat 49,000 - 9,329,963 +2213 113 -
2021-02-24 Wed 48,900 -100 9,335,010 +5047 113 -
2021-02-25 Thu 48,900 - 9,336,459 +1449 113 -
2021-03-06 Sat 48,900 - 9,346,239 +9780 113 -
2021-03-07 Sun 48,900 - 9,347,269 +1030 113 -
2021-03-08 Mon 48,900 - 9,348,289 +1020 113 -
No pievienošanas brīža -100 +38535 -
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes