WildBananasTrip
WildBananasTrip

Sveika tauta, esiet sveicināti "Wild Bananas Trip" youtube kanālā. Facebook : facebook.com/WildBananasTrip Instagram: instagram.com/rizivafele/

Abonenti

12,300

Skatījumi

1,718,498

Video

72

YouTube ID

UC6CiAepa7pkM8UzaJvQSthQ

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-01-20 Wed 12,300 - 1,705,914 - 71 -
2021-01-22 Fri 12,300 - 1,706,951 +1037 71 -
2021-02-03 Wed 12,400 +100 1,713,626 +6675 72 +1
2021-02-06 Sat 12,400 - 1,714,126 +500 72 -
2021-02-07 Sun 12,400 - 1,714,402 +276 72 -
2021-02-11 Thu 12,300 -100 1,715,161 +759 72 -
2021-02-12 Fri 12,400 +100 1,715,210 +49 72 -
2021-02-15 Mon 12,300 -100 1,715,835 +625 72 -
2021-02-22 Mon 12,300 - 1,716,662 +827 72 -
2021-02-25 Thu 12,300 - 1,717,090 +428 72 -
2021-02-26 Fri 12,300 - 1,717,128 +38 72 -
2021-02-27 Sat 12,300 - 1,717,258 +130 72 -
2021-03-03 Wed 12,300 - 1,717,947 +689 72 -
2021-03-06 Sat 12,300 - 1,718,231 +284 72 -
2021-03-08 Mon 12,300 - 1,718,498 +267 72 -
No pievienošanas brīža - +12584 +1
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes