Edgar Fresh
Edgar Fresh

Not taking life seriously since 1899

Abonenti

26,100

Skatījumi

3,695,897

Video

110

YouTube ID

UCB_O9m8lvi1SHa6gFnVyt_A

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-01-20 Wed 25,800 - 3,554,318 - 109 -
2021-01-28 Thu 25,900 +100 3,620,435 +66117 111 +2
2021-01-31 Sun 25,900 - 3,632,219 +11784 111 -
2021-02-01 Mon 25,900 - 3,639,354 +7135 111 -
2021-02-03 Wed 26,000 +100 3,649,503 +10149 111 -
2021-02-07 Sun 26,000 - 3,660,199 +10696 108 -3
2021-02-10 Wed 26,000 - 3,621,304 -38895 108 -
2021-02-12 Fri 26,100 +100 3,628,273 +6969 108 -
2021-02-15 Mon 26,100 - 3,634,832 +6559 108 -
2021-02-19 Fri 26,100 - 3,644,723 +9891 108 -
2021-02-21 Sun 26,100 - 3,648,960 +4237 108 -
2021-02-24 Wed 26,100 - 3,653,085 +4125 108 -
2021-02-25 Thu 26,100 - 3,654,756 +1671 108 -
2021-03-06 Sat 26,100 - 3,693,511 +38755 110 +2
2021-03-08 Mon 26,100 - 3,695,897 +2386 110 -
No pievienošanas brīža +300 +141579 +1
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes