Bugats !!!
Bugats !!!

Strīmi.Dāvanas.Multiplayer.Var ierēkt.Sarunas.Best Games.

Abonenti

1,250

Skatījumi

348,766

Video

1,199

YouTube ID

UCFO0mgjNFRo1yAPh6pSrH6g

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2020-10-23 Fri 1,220 - 341,093 - 1,177 -
2020-10-25 Sun 1,220 - 341,516 +423 1,179 +2
2020-10-26 Mon 1,210 -10 341,852 +336 1,180 +1
2020-10-29 Thu 1,220 +10 342,664 +812 1,183 +3
2020-10-31 Sat 1,230 +10 343,473 +809 1,186 +3
2020-11-04 Wed 1,230 - 344,401 +928 1,186 -
2020-11-09 Mon 1,230 - 345,478 +1077 1,189 +3
2020-11-10 Tue 1,230 - 345,645 +167 1,189 -
2020-11-14 Sat 1,230 - 346,391 +746 1,192 +3
2020-11-15 Sun 1,230 - 346,726 +335 1,194 +2
2020-11-16 Mon 1,230 - 346,826 +100 1,194 -
2020-11-19 Thu 1,240 +10 347,458 +632 1,196 +2
2020-11-20 Fri 1,240 - 347,690 +232 1,197 +1
2020-11-21 Sat 1,250 +10 347,972 +282 1,197 -
2020-11-24 Tue 1,250 - 348,766 +794 1,199 +2
No pievienošanas brīža +30 +7673 +22
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes