FunFaceTV
FunFaceTV

FunFaceTV is a channel from Latvia. It was founded in 2011 by Norberts Zaharevičs and Kaspars Ozoliņš. They are energetic, optimistic and positive people and their goal is to give material that will help boost the viewers mood and overall make the world a more positive place! The mission of the channel is to motivate people accomplish goals and to be themselves. FunFaceTV ir kanāls no Latvijas, kura vadītāji ir Norberts Zaharevičs un Kaspars Ozoliņš. Kanāls tika izveidots 2011.gadā. Kanāla galvenie varoņi ir uz dzīvi enerģiski, optimistiski un pozitīvi noskaņoti jaunieši, kuru mērķis ir sniegt materiālu, kas katram skatītājam uzlabos garastāvokli un kopumā padarīs pasauli par pozitīvāku vietu! Kanāls cenšas motivēt cilvēkus būt pašiem! Seko: http://twitter.com/FunFace_TV https://instagram.com/FunFaceTV https://instagram.com/bgcentrs_real https://instagram.com/nereaalais

Abonenti

90,800

Skatījumi

37,095,367

Video

1,485

YouTube ID

UCFYGOJvwTK0o2zswDqSW9TQ

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-01-19 Tue 90,300 - 36,738,029 - 1,478 -
2021-01-20 Wed 90,400 +100 36,744,968 +6939 1,478 -
2021-01-29 Fri 90,600 +200 36,829,194 +84226 1,480 +2
2021-02-03 Wed 90,700 +100 36,880,504 +51310 1,481 +1
2021-02-07 Sun 90,700 - 36,916,090 +35586 1,482 +1
2021-02-17 Wed 90,700 - 36,988,680 +72590 1,483 +1
2021-02-19 Fri 90,700 - 36,996,682 +8002 1,483 -
2021-02-22 Mon 90,800 +100 37,009,714 +13032 1,483 -
2021-02-23 Tue 90,800 - 37,019,505 +9791 1,483 -
2021-02-25 Thu 90,800 - 37,028,359 +8854 1,483 -
2021-02-28 Sun 90,800 - 37,050,061 +21702 1,484 +1
2021-03-01 Mon 90,800 - 37,052,733 +2672 1,484 -
2021-03-05 Fri 90,800 - 37,071,943 +19210 1,484 -
2021-03-06 Sat 90,800 - 37,076,491 +4548 1,485 +1
2021-03-08 Mon 90,800 - 37,095,367 +18876 1,485 -
No pievienošanas brīža +500 +357338 +7
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes