Lagora Gaming
Lagora Gaming

Abonenti

11,400

Skatījumi

178,172

Video

26

YouTube ID

UCHD--wHwgcrT8ZDxRntdiYw

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-01-18 Mon 11,500 - 177,761 - 26 -
2021-01-20 Wed 11,500 - 177,790 +29 26 -
2021-01-23 Sat 11,500 - 177,814 +24 26 -
2021-02-02 Tue 11,500 - 177,924 +110 26 -
2021-02-04 Thu 11,500 - 177,946 +22 26 -
2021-02-08 Mon 11,400 -100 177,967 +21 26 -
2021-02-09 Tue 11,400 - 177,971 +4 26 -
2021-02-10 Wed 11,400 - 177,974 +3 26 -
2021-02-14 Sun 11,400 - 178,000 +26 26 -
2021-02-15 Mon 11,400 - 178,008 +8 26 -
2021-02-19 Fri 11,400 - 178,039 +31 26 -
2021-02-20 Sat 11,400 - 178,042 +3 26 -
2021-02-21 Sun 11,400 - 178,043 +1 26 -
2021-03-06 Sat 11,400 - 178,151 +108 26 -
2021-03-08 Mon 11,400 - 178,172 +21 26 -
No pievienošanas brīža -100 +411 -
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes