Linards Ozolins
Linards Ozolins

Trucker's diary and others

Abonenti

37,400

Skatījumi

15,109,244

Video

186

YouTube ID

UCLO7sibShpLfkB2hwi5Agaw

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-01-23 Sat 37,300 - 14,961,451 - 186 -
2021-01-24 Sun 37,300 - 14,990,106 +28655 186 -
2021-02-02 Tue 37,400 +100 15,046,574 +56468 186 -
2021-02-07 Sun 37,400 - 15,057,894 +11320 186 -
2021-02-13 Sat 37,400 - 15,068,881 +10987 186 -
2021-02-14 Sun 37,400 - 15,070,375 +1494 186 -
2021-02-15 Mon 37,400 - 15,073,589 +3214 186 -
2021-02-17 Wed 37,400 - 15,076,846 +3257 186 -
2021-02-18 Thu 37,400 - 15,080,084 +3238 186 -
2021-02-19 Fri 37,400 - 15,081,372 +1288 186 -
2021-02-21 Sun 37,400 - 15,084,413 +3041 186 -
2021-02-25 Thu 37,400 - 15,092,598 +8185 186 -
2021-03-04 Thu 37,400 - 15,102,644 +10046 186 -
2021-03-06 Sat 37,400 - 15,105,299 +2655 186 -
2021-03-08 Mon 37,400 - 15,109,244 +3945 186 -
No pievienošanas brīža +100 +147793 -
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes