Maija Armaneva
Maija Armaneva

Welcome to the official YouTube channel of a fashion stylist & blogger Maija Armaneva. Subscribe for great videos, fashion & beauty tips, test drives, shopping & styling tips as well as ifestyle & travel videos. Channeled in 3 languages (EN, LV, RU) View more on: www.instagram.com/maija_armaneva www.facebook.com/maija.armaneva www.armaneva.com For booking inquiries: armaneva.maija@gmail.com

Abonenti

5,080

Skatījumi

677,124

Video

65

YouTube ID

UCM_S_oNslOaL60Wo8AkUsuw

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-05-21 Fri 5,080 - 674,152 - 65 -
2021-05-23 Sun 5,090 +10 674,354 +202 65 -
2021-05-24 Mon 5,090 - 674,498 +144 65 -
2021-05-26 Wed 5,090 - 674,824 +326 65 -
2021-05-27 Thu 5,090 - 674,988 +164 65 -
2021-06-01 Tue 5,090 - 675,666 +678 65 -
2021-06-03 Thu 5,080 -10 675,803 +137 65 -
2021-06-04 Fri 5,080 - 676,024 +221 65 -
2021-06-05 Sat 5,080 - 676,112 +88 65 -
2021-06-06 Sun 5,080 - 676,230 +118 65 -
2021-06-07 Mon 5,080 - 676,373 +143 65 -
2021-06-08 Tue 5,080 - 676,504 +131 65 -
2021-06-11 Fri 5,080 - 676,859 +355 65 -
2021-06-12 Sat 5,080 - 676,990 +131 65 -
2021-06-13 Sun 5,080 - 677,124 +134 65 -
No pievienošanas brīža - +2972 -
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes