Lecko
Lecko

🌐 MANI SOCIĀLIE LINKI: ✔️ YouTube - https://www.youtube.com/c/Leckoo/ ✔️ Instagram - https://www.instagram.com/real_lecko/ PC SETUP: CPU - i7 7700K Kabylake 4.2 Ghz GPU - NVIDIA GTX 1060 6GB RAM - G.SKILL F4 DDR4 3600 C17 2x8GB HDD - WD Blue 1TB SSD - 500GB Liquid Cooler - NZXT Kraken X53 PC PERIPHERALS: Mouse - Razer Viper 8KHz Headphones - HyperX Cloud II Keyboard - Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe Microphone - Blue Yeti Whiteout Webcam - Logitech Brio 4K

Abonenti

17,700

Skatījumi

310,279

Video

31

YouTube ID

UCT4LMrGM-_dwD_JJ1FzfuaA

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-01-16 Sat 17,000 - 279,346 - 29 -
2021-01-17 Sun 17,000 - 279,498 +152 29 -
2021-01-20 Wed 17,000 - 280,613 +1115 29 -
2021-01-22 Fri 17,000 - 281,143 +530 29 -
2021-01-23 Sat 17,000 - 281,305 +162 29 -
2021-01-29 Fri 17,000 - 282,454 +1149 29 -
2021-02-02 Tue 17,000 - 284,532 +2078 30 +1
2021-02-07 Sun 17,200 +200 295,898 +11366 30 -
2021-02-13 Sat 17,300 +100 299,452 +3554 31 +1
2021-02-14 Sun 17,300 - 296,330 -3122 31 -
2021-02-15 Mon 17,300 - 297,445 +1115 31 -
2021-02-19 Fri 17,400 +100 300,727 +3282 31 -
2021-02-22 Mon 17,400 - 305,257 +4530 31 -
2021-03-06 Sat 17,600 +200 309,145 +3888 31 -
2021-03-08 Mon 17,700 +100 310,279 +1134 31 -
No pievienošanas brīža +700 +30933 +2
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes