Alishuks M
Alishuks M

Abonenti

28,700

Skatījumi

1,235,962

Video

25

YouTube ID

UCV9v0_67_r4IFrK8XUIfytA

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-02-06 Sat 28,800 - 1,227,055 - 25 -
2021-02-07 Sun 28,800 - 1,227,495 +440 25 -
2021-02-08 Mon 28,800 - 1,227,962 +467 25 -
2021-02-12 Fri 28,700 -100 1,229,348 +1386 25 -
2021-02-13 Sat 28,700 - 1,229,488 +140 25 -
2021-02-14 Sun 28,700 - 1,229,768 +280 25 -
2021-02-15 Mon 28,700 - 1,229,816 +48 25 -
2021-02-16 Tue 28,700 - 1,230,284 +468 25 -
2021-02-17 Wed 28,700 - 1,230,550 +266 25 -
2021-02-24 Wed 28,700 - 1,232,593 +2043 25 -
2021-02-26 Fri 28,700 - 1,233,086 +493 25 -
2021-02-27 Sat 28,700 - 1,233,395 +309 25 -
2021-03-04 Thu 28,700 - 1,234,434 +1039 25 -
2021-03-06 Sat 28,700 - 1,235,419 +985 25 -
2021-03-08 Mon 28,700 - 1,235,962 +543 25 -
No pievienošanas brīža -100 +8907 -
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes