Abonenti

5,380

Skatījumi

89,824

Video

66

YouTube ID

UCYLFFs_JOF7Cv4Yq--1zeaQ

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-01-13 Wed 5,420 - 87,976 - 64 -
2021-01-15 Fri 5,420 - 88,006 +30 64 -
2021-01-16 Sat 5,420 - 88,030 +24 64 -
2021-01-17 Sun 5,420 - 88,062 +32 64 -
2021-01-19 Tue 5,420 - 88,117 +55 64 -
2021-01-20 Wed 5,410 -10 88,128 +11 64 -
2021-01-21 Thu 5,410 - 88,165 +37 64 -
2021-01-26 Tue 5,410 - 88,235 +70 64 -
2021-01-28 Thu 5,410 - 88,288 +53 64 -
2021-02-19 Fri 5,400 -10 89,299 +1011 66 +2
2021-02-24 Wed 5,390 -10 89,504 +205 66 -
2021-02-25 Thu 5,390 - 89,513 +9 66 -
2021-02-27 Sat 5,390 - 89,577 +64 66 -
2021-03-06 Sat 5,390 - 89,768 +191 66 -
2021-03-08 Mon 5,380 -10 89,824 +56 66 -
No pievienošanas brīža -40 +1848 +2
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes