Abonenti

12,400

Skatījumi

0

Video

0

YouTube ID

UCYXVcoDbyR32KSGITTpW4bQ

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-01-19 Tue 12,500 - 0 - 0 -
2021-01-20 Wed 12,500 - 0 - 0 -
2021-01-25 Mon 12,500 - 0 - 0 -
2021-01-26 Tue 12,500 - 0 - 0 -
2021-01-30 Sat 12,500 - 0 - 0 -
2021-02-07 Sun 12,500 - 0 - 0 -
2021-02-08 Mon 12,500 - 0 - 0 -
2021-02-10 Wed 12,500 - 0 - 0 -
2021-02-13 Sat 12,500 - 0 - 0 -
2021-02-23 Tue 12,500 - 0 - 0 -
2021-02-24 Wed 12,500 - 0 - 0 -
2021-02-25 Thu 12,500 - 0 - 0 -
2021-03-04 Thu 12,400 -100 0 - 0 -
2021-03-06 Sat 12,400 - 0 - 0 -
2021-03-08 Mon 12,400 - 0 - 0 -
No pievienošanas brīža -100 - -
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes