Žigimants Krēsliņš
Žigimants Krēsliņš

Abonenti

31,000

Skatījumi

8,395,214

Video

822

YouTube ID

UCYgPPHuu1ckXmMtN9Jq_t-w

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2020-10-25 Sun 30,300 - 8,172,304 - 811 -
2020-10-26 Mon 30,400 +100 8,176,627 +4323 811 -
2020-10-28 Wed 30,500 +100 8,200,067 +23440 812 +1
2020-10-30 Fri 30,600 +100 8,224,106 +24039 813 +1
2020-11-04 Wed 30,700 +100 8,256,328 +32222 814 +1
2020-11-05 Thu 30,700 - 8,260,000 +3672 814 -
2020-11-06 Fri 30,700 - 8,265,585 +5585 814 -
2020-11-07 Sat 30,700 - 8,281,339 +15754 815 +1
2020-11-09 Mon 30,800 +100 8,296,245 +14906 815 -
2020-11-13 Fri 30,900 +100 8,318,899 +22654 816 +1
2020-11-14 Sat 30,900 - 8,322,791 +3892 817 +1
2020-11-18 Wed 30,900 - 8,362,996 +40205 819 +2
2020-11-19 Thu 30,900 - 8,364,724 +1728 819 -
2020-11-22 Sun 31,000 +100 8,385,127 +20403 821 +2
2020-11-24 Tue 31,000 - 8,395,214 +10087 822 +1
No pievienošanas brīža +700 +222910 +11
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes