JANFELDS !!!
JANFELDS !!!

Tiek spelētas visādas spēlites,gan labas,gan ne tik labas.

Abonenti

2,740

Skatījumi

236,269

Video

906

YouTube ID

UCZ53Mv1QcaTBGrTfZzR0GQg

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2020-10-21 Wed 2,740 - 235,994 - 906 -
2020-10-22 Thu 2,740 - 236,003 +9 906 -
2020-10-24 Sat 2,740 - 236,009 +6 906 -
2020-10-25 Sun 2,740 - 236,015 +6 906 -
2020-10-26 Mon 2,740 - 236,021 +6 906 -
2020-10-30 Fri 2,740 - 236,075 +54 906 -
2020-10-31 Sat 2,740 - 236,083 +8 906 -
2020-11-06 Fri 2,740 - 236,127 +44 906 -
2020-11-09 Mon 2,740 - 236,149 +22 906 -
2020-11-12 Thu 2,740 - 236,175 +26 906 -
2020-11-17 Tue 2,740 - 236,208 +33 906 -
2020-11-18 Wed 2,740 - 236,212 +4 906 -
2020-11-19 Thu 2,740 - 236,218 +6 906 -
2020-11-21 Sat 2,740 - 236,242 +24 906 -
2020-11-24 Tue 2,740 - 236,269 +27 906 -
No pievienošanas brīža - +275 -
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes