RebelliousVandal
RebelliousVandal

Abonenti

107

Skatījumi

45,606

Video

643

YouTube ID

UC_m2XbsHNCfCtxhH5EQpJCw

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2020-10-18 Sun 103 - 43,885 - 627 -
2020-10-23 Fri 105 +2 44,137 +252 629 +2
2020-10-25 Sun 105 - 44,226 +89 629 -
2020-10-26 Mon 106 +1 44,254 +28 629 -
2020-10-27 Tue 106 - 44,297 +43 629 -
2020-10-28 Wed 106 - 44,334 +37 630 +1
2020-10-30 Fri 107 +1 44,414 +80 630 -
2020-10-31 Sat 107 - 44,470 +56 630 -
2020-11-03 Tue 107 - 44,692 +222 637 +7
2020-11-04 Wed 107 - 44,716 +24 637 -
2020-11-07 Sat 107 - 44,858 +142 637 -
2020-11-14 Sat 107 - 45,114 +256 637 -
2020-11-18 Wed 107 - 45,354 +240 641 +4
2020-11-21 Sat 107 - 45,463 +109 642 +1
2020-11-24 Tue 107 - 45,606 +143 643 +1
No pievienošanas brīža +4 +1721 +16
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes