Brivdienas TV
Brivdienas TV

Pirmais Youtube kanāls Latvijā, kas piedāvā skatītājiem profesionāli veidotu izklaides saturu ! TV šovi par slavu, attiecībām, ceļojumiem un daudz kas cits ... sekojiet mums, lai nepalaistu garām jaunumus. Mēs INSTAGRAM: https://www.instagram.com/brivdienas.tv/ Mēs Facebook: https://www.facebook.com/brivdienas/ Brīvdienas TV mājas lapa internetā: www.brivdienas.tv

Abonenti

17,000

Skatījumi

3,198,641

Video

103

YouTube ID

UC_uws1Wg3_DLkElrlznt7Ug

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-02-01 Mon 17,100 - 3,154,087 - 103 -
2021-02-02 Tue 17,100 - 3,155,766 +1679 103 -
2021-02-03 Wed 17,100 - 3,157,798 +2032 103 -
2021-02-06 Sat 17,100 - 3,161,502 +3704 103 -
2021-02-09 Tue 17,100 - 3,166,410 +4908 103 -
2021-02-12 Fri 17,100 - 3,170,217 +3807 103 -
2021-02-15 Mon 17,100 - 3,173,907 +3690 103 -
2021-02-16 Tue 17,100 - 3,175,097 +1190 103 -
2021-02-19 Fri 17,100 - 3,178,941 +3844 103 -
2021-02-21 Sun 17,100 - 3,182,116 +3175 103 -
2021-02-22 Mon 17,100 - 3,182,388 +272 103 -
2021-02-25 Thu 17,100 - 3,186,342 +3954 103 -
2021-02-28 Sun 17,100 - 3,189,860 +3518 103 -
2021-03-06 Sat 17,000 -100 3,196,222 +6362 103 -
2021-03-08 Mon 17,000 - 3,198,641 +2419 103 -
No pievienošanas brīža -100 +44554 -
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes