jammetti
jammetti

Informatīvi un izklaidējoši VLOGi.

Abonenti

24,000

Skatījumi

2,789,857

Video

67

YouTube ID

UChxkzhSyjO6Yz1sO2ALGZxQ

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-01-17 Sun 23,700 - 2,717,608 - 66 -
2021-01-19 Tue 23,700 - 2,719,637 +2029 66 -
2021-01-22 Fri 23,700 - 2,721,728 +2091 66 -
2021-01-27 Wed 23,700 - 2,727,506 +5778 66 -
2021-02-06 Sat 23,700 - 2,736,388 +8882 66 -
2021-02-11 Thu 23,700 - 2,740,984 +4596 66 -
2021-02-12 Fri 23,800 +100 2,749,155 +8171 67 +1
2021-02-14 Sun 23,800 - 2,758,110 +8955 67 -
2021-02-15 Mon 23,800 - 2,760,958 +2848 67 -
2021-02-18 Thu 23,900 +100 2,767,808 +6850 67 -
2021-02-20 Sat 23,900 - 2,772,541 +4733 67 -
2021-02-24 Wed 23,900 - 2,779,797 +7256 67 -
2021-02-25 Thu 23,900 - 2,780,630 +833 67 -
2021-03-06 Sat 24,000 +100 2,788,477 +7847 67 -
2021-03-08 Mon 24,000 - 2,789,857 +1380 67 -
No pievienošanas brīža +300 +72249 +1
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes