TheGamersLV
TheGamersLV

Latvijas lielākais Minecraft Youtube kanāls, kurā ik pa laikam parādās arī citas lietas, ko sadomāju nofilmēt... Latvijas populārākā Minecraft servera īpašnieks (https://side.lv/). *** BUJ *** ** Ko izmantoju videoklipu veidošanā? ** • Ierakstīšanai - Mirillis Action! • Apstrādei - Adobe Premiere Pro • Attēli - Adobe Photoshop ** Mana galvenā datora specifikācijas (atjauninātas 05/2020) ** • Operētājsistēma - Windows 10 • Mātesplate - MSI B450 GAMING PLUS MAX • Procesors - AMD Ryzen 7 3700X • RAM - Kingston HyperX Fury Black 16GB 3200MHz DDR4 • Video karte - MSI GeForce GTX 960 • HDD - Seagate Barracuda 1TB • SSD - KINGSTON SSD HYPERX FURY 240GB • Barošanas bloks - Thermaltake TR2 S 550W • Kaste - Deepcool MATREXX 50 E-ATX Mid • Mikrofons - AT2020USB+, vecais: Blue Snowball ICE Ja tev patīk mani videoklipi, neaizmirsti ABONĒT manu kanālu, tā tu palīdzēsi man veidot jaunus videklipus!

Abonenti

19,300

Skatījumi

4,331,137

Video

399

YouTube ID

UCmN9PxYa5VdQff_sW495tJg

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-02-08 Mon 19,300 - 4,331,137 - 399 -
2021-02-11 Thu 19,300 - 4,331,137 - 399 -
2021-02-12 Fri 19,300 - 4,331,137 - 399 -
2021-02-14 Sun 19,300 - 4,331,137 - 399 -
2021-02-16 Tue 19,300 - 4,331,137 - 399 -
2021-02-17 Wed 19,300 - 4,331,137 - 399 -
2021-02-18 Thu 19,300 - 4,331,137 - 399 -
2021-02-19 Fri 19,300 - 4,331,137 - 399 -
2021-02-20 Sat 19,300 - 4,331,137 - 399 -
2021-02-23 Tue 19,300 - 4,331,137 - 399 -
2021-02-25 Thu 19,300 - 4,331,137 - 399 -
2021-02-26 Fri 19,300 - 4,331,137 - 399 -
2021-03-03 Wed 19,300 - 4,331,137 - 399 -
2021-03-06 Sat 19,300 - 4,331,137 - 399 -
2021-03-08 Mon 19,300 - 4,331,137 - 399 -
No pievienošanas brīža - - -
Atjaunojas pēc 3 hours 23 minutes