Iluzionists Edžus
Iluzionists Edžus

Es esmu iluzionists Edžus, un ikdienā nodarbojos ar uzstāšanos dažādos pasākumos, bet paralēli tam veidoju ar burvju trikiem saistītus videoklipus šajā kanālā! Viss sākās 2015. gadā, kad radās "Mazliet citādāks šovs", tas bija šovs, kur es katru dienu visu gadu ieliku vienu burvju triku video, kopā tie bija 365 dažādi triki. Vēlāk izveidoju vairākus televīzijas raidījumus, bet neesmu aizmirsis arī par saviem sekotājiem YouTube! :) Šeit redzēsi visu manu labāko triku video, es ceru, ka Tev patiks! :) Tiekamies!

Abonenti

26,400

Skatījumi

5,423,429

Video

437

YouTube ID

UCs808ClhsyAccbbZ5Okh40Q

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-01-29 Fri 26,300 - 5,351,370 - 437 -
2021-01-30 Sat 26,300 - 5,353,249 +1879 437 -
2021-02-07 Sun 26,400 +100 5,376,989 +23740 438 +1
2021-02-08 Mon 26,400 - 5,379,588 +2599 438 -
2021-02-09 Tue 26,400 - 5,382,922 +3334 438 -
2021-02-12 Fri 26,400 - 5,389,145 +6223 438 -
2021-02-14 Sun 26,400 - 5,394,143 +4998 438 -
2021-02-15 Mon 26,400 - 5,395,250 +1107 438 -
2021-02-19 Fri 26,400 - 5,402,379 +7129 438 -
2021-02-21 Sun 26,400 - 5,405,157 +2778 438 -
2021-02-22 Mon 26,400 - 5,406,388 +1231 438 -
2021-02-23 Tue 26,400 - 5,407,879 +1491 438 -
2021-02-25 Thu 26,400 - 5,411,557 +3678 438 -
2021-03-06 Sat 26,400 - 5,421,319 +9762 438 -
2021-03-08 Mon 26,400 - 5,423,429 +2110 437 -1
No pievienošanas brīža +100 +72059 -
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes