alise ir mans vārds
alise ir mans vārds

par dzīvi, par Dievu, par smiekliem un prieku

Abonenti

7,060

Skatījumi

1,072,183

Video

261

YouTube ID

UCtErfyC9McuVHXUHF1Xl4TQ

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-01-20 Wed 7,060 - 1,069,397 - 261 -
2021-01-21 Thu 7,060 - 1,069,420 +23 261 -
2021-01-29 Fri 7,060 - 1,070,053 +633 261 -
2021-02-07 Sun 7,070 +10 1,070,704 +651 261 -
2021-02-08 Mon 7,070 - 1,070,783 +79 261 -
2021-02-10 Wed 7,060 -10 1,070,899 +116 261 -
2021-02-11 Thu 7,060 - 1,070,938 +39 261 -
2021-02-13 Sat 7,070 +10 1,071,073 +135 261 -
2021-02-15 Mon 7,060 -10 1,071,166 +93 261 -
2021-02-19 Fri 7,060 - 1,071,345 +179 261 -
2021-02-22 Mon 7,060 - 1,071,519 +174 261 -
2021-02-25 Thu 7,060 - 1,071,668 +149 261 -
2021-02-28 Sun 7,060 - 1,071,824 +156 261 -
2021-03-06 Sat 7,060 - 1,072,083 +259 261 -
2021-03-08 Mon 7,060 - 1,072,183 +100 261 -
No pievienošanas brīža - +2786 -
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes