naudasgovs com
naudasgovs com

Abonenti

8,530

Skatījumi

0

Video

0

YouTube ID

UCw4qB5PEITU0grw3VsrkXkA

Youtube Konta dati( Par pēdējām 15 dienām )
Datums Abonenti Skatījumi Video
2021-01-25 Mon 8,590 - 0 - 0 -
2021-01-31 Sun 8,570 -20 0 - 0 -
2021-02-03 Wed 8,570 - 0 - 0 -
2021-02-05 Fri 8,570 - 0 - 0 -
2021-02-08 Mon 8,560 -10 0 - 0 -
2021-02-10 Wed 8,560 - 0 - 0 -
2021-02-11 Thu 8,560 - 0 - 0 -
2021-02-13 Sat 8,560 - 0 - 0 -
2021-02-20 Sat 8,550 -10 0 - 0 -
2021-02-21 Sun 8,550 - 0 - 0 -
2021-02-24 Wed 8,540 -10 0 - 0 -
2021-03-05 Fri 8,530 -10 0 - 0 -
2021-03-06 Sat 8,530 - 0 - 0 -
2021-03-07 Sun 8,530 - 0 - 0 -
2021-03-08 Mon 8,530 - 0 - 0 -
No pievienošanas brīža -60 - -
Atjaunojas pēc 0 hours 59 minutes